Crooks & Castles | Hightrend.sk

 
 
 

Nájdete nás na Instagrame Facebook stránka Hightrend.sk

 
 

doprava zdarma

odkaz

odosielame do 24 hodín

odkaz

30 dní na vrátenie tovaru

odkaz

bezplatné výmeny tovaru

odkaz

info@hightrend.sk

odkaz

 
 
 
Úvod > Značky > Crooks & Castles
 

Crooks and Castles oblečenie online
 

 
 

Crooks & Castles

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
9,99 € 29,99 €
9,99 € 18,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 24,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 24,99 €
9,99 € 18,99 €
9,99 € 24,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €
9,99 € 29,99 €

 
 

Značka Crooks & Castles odštartovala svoju kariéru v roku 2002 v Los Angeles. Jej zakladatelia Dennis Calvero a Robert Panlilio vyrástli v uliciach mesta v 80. a 90. rokoch, čo ich ovplyvnilo aj pri tvorbe dizajnu značky. "Crooks" reprezentujú zlodejov, pasákov a podvodníkov, "Castles" odkazujú na tých, ktorí sa stali bohatými vďaka kradnutiu. Značka išla od začiatku na dračku či už išlo o tričká, legíny, šiltovky, košele, nohavice, vrchné oblečenie alebo doplnky. Značka Crooks & Castles reprezentuje tých, ktorí nemajú inú možnosť ako prispôsobiť sa prostrediu v ktorom žijú, aj keď to znamená žiť ako kriminálnik. Oblečenie je kombináciou moderného dizajnu, originálnych strihov a nekompromisne kvalitných materiálov.

 

 
 
Výmena tovaru

Väčšinou je riešenie reklamácií zdĺhavý proces a menej príjemný zážitok, v našom online obchode však fungujú veci jednoduchšie. Určite oceníte, že nemusíte čakať dlhé fronty na pošte, zháňať obal v ktorom nám zašlete tovar a v neposlednom rade, nič Vás to nebude stáť, keďže dopravné náklady pri výmenách a reklamáciách platíme my. 


Vrátenie tovaru
Ak tovar náhodou nesplní Vaše očakávania, nie je problém ho vrátiť do 30-tich dní. Stačí nám zatelefonovať alebo napísať e-mail a my k Vám pošleme kuriéra, ktorý tovar od Vás vyzdvihne. Kuriér od Vás nebude pýtať za dopravu žiadne peniaze, ani na balíček nemusíte písať žiadne adresy, o všetko sa postaráme s radosťou my. Ak vrátený tovar nebude javiť známky poškodenia a používania, bude mať pôvodné visačky, o pár dní Vám vrátime peniaze.

Výmena tovaru
Ak Vám tovar nesadne veľkostne, prípadne sa Vám nebude páčiť a budete ho chcieť vymeniť za iný, tiež to nie je žiadny problém. Stačí nám zatelefonovať alebo napísať e-mail a my k Vám pošleme kuriéra, ktorý tovar od Vás vyzdvihne a zároveň Vám dodá tovar ktorý ste žiadali na výmenu. Takáto výmena „z ruky do ruky“ prebieha jednoducho, rýchlo a zákazníci ju veľmi oceňujú. Pri takejto výmene nič kuriérovi neplatíte. Iba v prípade že vymenený tovar je drahší ako pôvodne dodaný, v tom prípade platíte kuriérovi len rozdiel v hodnotách tovarov.

 
 
Doprava


Vašu objednávku Vám doručí:

Doprava kuriérom spoločnosti GLS    
Kuriér prepravnej spoločnosti GLS

Doručenie kuriérom priamo do Vašich rúk už nasledujúci pracovný deň po expedícii Vašej objednávky. Pri tejto možnosti prosím uveďte takú adresu doručenia, na ktorej sa budete nachádzať v predpokladaný deň doručenia, aby bolo odovzdanie zásielky čo najplynulejšie. Zároveň prosím uveďte na seba taký telefónny kontakt, ktorý budete môcť zdvihnúť kuriérovi v dobe doručovania, štandardne medzi 08:00-16:00

Ak si tovar objednávate na dobierku, úhradu vykonávate priamo kuriérovi prepravnej spoločnosti. Platba prebieha buď v hotovosti alebo kreditnou kartou (kuriéri spoločnosti GLS sú vybavení platobnými terminálmi). Ak Vašu objednávku uskutočníte do 12:00, odošleme Vám tovar ešte v ten istý deň a doručenie môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň.
   

 

Cena dopravy je zdarma, u nás platíte len za tovar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia