Doprava | Hightrend.sk

 
 
 

Nájdete nás na Instagrame Facebook stránka Hightrend.sk

 
 

doprava zdarma

odkaz

doručenie 1 deň

odkaz

30 dní na vrátenie tovaru

odkaz

bezplatné výmeny tovaru

odkaz

info@hightrend.sk

odkaz

 
 
 
Úvod > Doprava
 
Doprava

Objednaný tovar doručujeme po celej Slovenskej republike na adresu vyplnenú v objednávke. Prepravu zabezpečujeme prepravnou spoločnosťou GLS. Ak vašu objednávku uskutočníte do 12:00, odošleme vašu objednávku ešte v ten istý deň. Doručenie tovaru môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň (v prípade doručenia spoločnosťou GLS).


Doručovanie kuriérom GLS
V ideálnom prípade je balík doručený osobne priamo do vašich rúk. Podpisom potvrdíte, že doručovacia služba bola úspešná a balík ste prijali. Balík za vás môže prevziať aj iný člen domácnosti. Ak balík nemôžete v deň plánovaného doručenia prevziať, GLS vráti balík do regionálneho depa a v ďalších dňoch vykoná druhý a tretí pokus o jeho doručenie. Doručenie kuriérom GLS prebieha v štandardnej pracovnej dobe a je zdarma.


Koľko ma budú stáť prepravné náklady?
U nás platíte iba za tovar, nie za dopravu kuriérom. Doprava je pre všetkých zákazníkov zdarma.


V ktorých dňoch prebieha doručovanie?
Doručovanie prebieha od pondelka do piatku. Nedoručujeme cez víkend (sobota a nedeľa) a počas sviatkov.


Doručovanie do zahraničia
Doručujeme do všetkých krajín sveta. Vašu objednávku vieme doručiť, aj keď sa nachádzate mimo Slovenska. Stačí si pri objednávaní vybrať krajinu doručenia.


Osobné vyzdvihnutie tovaru
Kamennú predajňu neprevádzkujeme. Táto skutočnosť nám umožňuje udržiavať trvale nízke ceny a dopravu zdarma pre všetkých našich zákazníkov.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia