Vrátenie a výmena tovaru | Hightrend.sk

 
 
 

Nájdete nás na Instagrame Facebook stránka Hightrend.sk

 
 

doprava zdarma

odkaz

doručenie 1 deň

odkaz

30 dní na vrátenie tovaru

odkaz

bezplatné výmeny tovaru

odkaz

info@hightrend.sk

odkaz

 
 
 
Úvod > Vrátenie a výmena tovaru
 
Vrátenie a výmena tovaru

 

Máte právo na vrátenie tovaru 30 dní odo dňa doručenia Vašej objednávky. VRÁTENIE TOVARU
Chcete tovar vrátiť z akéhokoľvek dôvodu? Máte na to 30 dní od obdržania tovaru z Vašej objednávky. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, nemal by javiť známky používania, musí byť kompletný (nesmie byť odstránená pôvodná visačka, v pôvodnom nepoškodenom obale a s dokladom o kúpe v našom e-shope). Aby ste nemuseli za odoslanie platiť a stáť dlhé fronty na pošte, vopred nás prosím o úmysle tovar vrátiť, informujte. Zavolajte alebo napíšte nám a my zorganizujeme vyzdvihnutie Vašej objednávky priamo u Vás doma alebo u Vás v práci. Stačí nám dať vedieť kedy a kde sa má kuriér zastaviť a my ho k Vám pošleme. Tovar prosím zabaľte do krabice alebo pôvodného balenia aby ho kuriér mohol prevziať. Na balíček nemusíte nič písať, žiadne adresy a podobne, o všetko sa postaráme my. Pri odovzdávaní tovaru nič kuriérovi neplatíte. Po doručení zásielky do našej spoločnosti Vám do pár dní vrátime hodnotu objednávky na Váš bankový účet.
   

 

 

 

 

VÝMENA TOVARU ZA INÝ
Nesadla Vám veľkosť doručeného oblečenia, prípadne ste si to rozmysleli a radi by ste uskutočnili výmenu tovaru? Je to veľmi jednoduché a hlavne, nič za výmenu neplatíte.

Požadujete výmenu tovaru za ten istý model, len inú veľkosť
V tomto prípade nám napíšte alebo zavolajte a pošleme kuriéra ktorý Vám doručí požadovanú veľkosť a vy mu do rúk odovzdáte veľkosť ktorá Vám nevyhovovala. 

Požadujete výmenu tovaru za úplne iný tovar v inej cene
Kontaktujte nás a informujte nás prosím o tovare ktorý požadujete poslať ako náhradu za tovar ktorý Vám z akékohoľvek dôvodu nevyhovuje. Ak je Vami vybraný tovar drahší než pôvodný, kuriérovi zaplatíte len hodnotu rozdielu cien tovarov. Čiže ak Vami vrátené tričko stálo 15 EUR a vybrali ste si tričko za 20 EUR, kuriérovi vyplatíte len rozdiel = 5 EUR. Dopravné náklady neplatíte. Ak naopak, požadujete tovar vymeniť za lacnejší, vrátime Vám rozdiel v hodnotách tovarov na Váš bankový účet.

     
     
     
     
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia