Yakuza oblečenie | Hightrend.sk

 
 
 

Nájdete nás na Instagrame Facebook stránka Hightrend.sk

 
 

doprava zdarma

odkaz

doručenie 1 deň

odkaz

30 dní na vrátenie tovaru

odkaz

bezplatné výmeny tovaru

odkaz

info@hightrend.sk

odkaz

 
 
 
Úvod > Značky > Yakuza
 

Yakuza predaj online e-shop tričká mikiny bundy oblečenie pánske dámske legíny


Značka Yakuza oslovuje mladých ľudí výnimočným a provokatívnym dizajnom už od roku 2004. Spočiatku malý garážový projekt na výrobu tričiek sa premenil na jednu z najznámejších značiek, ktorá kritizuje spoločenské hodnoty a normy. Nápadité vzory, nápisy a do očí bijúce farby sú charakteristikou pre oblečenie Yakuza.
 

 
 

Yakuza

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
9,99 € 19,99 €
9,99 € 24,99 €

 
 

Mnohé motívy sa prelínajú s trendmi z tattoo sveta, keďže obaja súčasní riaditelia Bertram „Berti“ Krause a Mick Mark sú nadšencami tetovania a vo vlastnej televíznej šou ,,Horror Tattoos“ pomáhajú ľuďom prekryť nepodarené ,,kérky“ skutočne originálnymi a kvalitnými tetovaniami. Značka Yakuza si okrem tattoo sveta našla stabilné postavenie aj v streetwear móde. Yakuza oblečenie nie je pre tých, ktorí chcú splynúť s davom, ale naopak v ňom vyniknúť. Veľké logo značky, lebky v gotickom prevedení alebo v mexickom štýle Día de Muertos, motívy z boxu, zombie, hororoví klauni a démoni, či provokatívne náboženské motívy – to všetko je klasickým prvkom Yakuza oblečenia. Tričká sú navrhnuté tak, aby zvýrazňovali vypracované postavy u mužov a ladné krivky u žien. Športové tepláky, legíny, mikiny aj bundy umožňujú pohodlné nosenie a voľnosť pohybu, najmä vďaka kvalitnému materiálu z prírodnej bavlny.

 

 
 
Výmena tovaru

Väčšinou je riešenie reklamácií zdĺhavý proces a menej príjemný zážitok, v našom online obchode však fungujú veci jednoduchšie. Určite oceníte, že nemusíte čakať dlhé fronty na pošte, zháňať obal v ktorom nám zašlete tovar a v neposlednom rade, nič Vás to nebude stáť, keďže dopravné náklady pri výmenách a reklamáciách platíme my. 


Vrátenie tovaru
Ak tovar náhodou nesplní Vaše očakávania, nie je problém ho vrátiť do 30-tich dní. Stačí nám zatelefonovať alebo napísať e-mail a my k Vám pošleme kuriéra, ktorý tovar od Vás vyzdvihne. Kuriér od Vás nebude pýtať za dopravu žiadne peniaze, ani na balíček nemusíte písať žiadne adresy, o všetko sa postaráme s radosťou my. Ak vrátený tovar nebude javiť známky poškodenia a používania, bude mať pôvodné visačky, o pár dní Vám vrátime peniaze.

Výmena tovaru
Ak Vám tovar nesadne veľkostne, prípadne sa Vám nebude páčiť a budete ho chcieť vymeniť za iný, tiež to nie je žiadny problém. Stačí nám zatelefonovať alebo napísať e-mail a my k Vám pošleme kuriéra, ktorý tovar od Vás vyzdvihne a zároveň Vám dodá tovar ktorý ste žiadali na výmenu. Takáto výmena „z ruky do ruky“ prebieha jednoducho, rýchlo a zákazníci ju veľmi oceňujú. Pri takejto výmene nič kuriérovi neplatíte. Iba v prípade že vymenený tovar je drahší ako pôvodne dodaný, v tom prípade platíte kuriérovi len rozdiel v hodnotách tovarov.

 
 
Doprava


Vašu objednávku Vám doručí:

Doprava kuriérom spoločnosti GLS    
Kuriér prepravnej spoločnosti GLS

Doručenie kuriérom priamo do Vašich rúk už nasledujúci pracovný deň po expedícii Vašej objednávky. Pri tejto možnosti prosím uveďte takú adresu doručenia, na ktorej sa budete nachádzať v predpokladaný deň doručenia, aby bolo odovzdanie zásielky čo najplynulejšie. Zároveň prosím uveďte na seba taký telefónny kontakt, ktorý budete môcť zdvihnúť kuriérovi v dobe doručovania, štandardne medzi 08:00-16:00

Ak si tovar objednávate na dobierku, úhradu vykonávate priamo kuriérovi prepravnej spoločnosti. Platba prebieha buď v hotovosti alebo kreditnou kartou (kuriéri spoločnosti GLS sú vybavení platobnými terminálmi). Ak Vašu objednávku uskutočníte do 12:00, odošleme Vám tovar ešte v ten istý deň a doručenie môžete očakávať už nasledujúci pracovný deň.
   

 

Cena dopravy je zdarma, u nás platíte len za tovar.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia